+380639578786    info@gurieva-law.com    вул. Ярославська, 58    Пн.-Пт. з 7:00 до 8:00 та з 18:30 до 20:00, Сб. з 10:00 до 17:00


ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ

Адміністративний процес
Cудові спори з контролюючими органами -  невід’ємна частина бізнес-процесу сьогодення. Основними завданнями  діяльності контролюючих органів є перш за все допомога, адміністрування та контроль. Однак реальні дії посадових осіб контролюючих органів направлені на притягнення до відповідальності шляхом застосування фінансових санкцій, обмежень та адміністративних арештів. Тому різноманітні рішення державних підприємств, установ, організацій за результатами перевірок/інспекційних відвідувань, в тому числі рішення про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів, податкові повідомленняя-рішення, у більшості випадків  не мають підґрунтя. Оскарження таких актів та рішень контролюючих  органів дозволяє уникнути сплати значних фінансових санкцій, запобігти репутаційним втратам та і взагалі відновити справедливість.
Кримінальний процес
Кожна юридична та фізична особа прямо чи опосередковано стикається з діяльністю органів досудового розслідування, слідчого, прокурора, судів в рамках кримінального провадження. Своєчасна юридична консультація допоможе запобігти порушенню чинного законодавства, прорахувати можливі ризики для підприємства і його посадових осіб або фізичних осіб, а у разі відкриття кримінального провадження – правильно визначити лінію поведінки і тактику захисту, а також припинити кримінальне переслідування ще на стадії досудового слідства.
Основні послуги в цій сфері: (і) представництво інтересів клієнта в контролюючих і правоохоронних органах, надання правової допомоги під час перевірок і при отриманні запитів контролюючих і правоохоронних органів; (іі) проведення адвокатських розслідувань (включаючи направлення адвокатських запитів, збір доказової бази, що підтверджує невинуватість в скоєнні кримінального правопорушення, обставини для звільнення від відповідальності та покарання або його пом'якшення); (ііі) комплексний захист інтересів клієнта в різних процесуальних статусах на стадії досудового слідства, включаючи: - оскарження незаконних рішень і бездіяльності слідчого, прокурора і слідчого судді; - забезпечення відшкодування збитків, заподіяних злочином; - організація і супровід незалежних судових експертиз; - захист інтересів клієнта в процесі розгляду кримінальних проваджень судами усіх інстанцій.
Цивільний процес
.

Якби не було поганих людей, не було б хороших юристів.

Чарльз Діккенс
© 2019 Адвокат Гур'єва. All Rights Reserved. Designed By SunnyBear

+38 (063) 957-87-86
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Ярославська, 58