• +38 (063) 957-87-86
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Цїкавї

Події

EBA IT Conference

EBA IT Conference

Неймовірно цікава подія, особливо якщо ти не з ІТ сфери.
Люди,які не бояться розпочинати круті стартапи, впроваджувати іноваційні підходи в освітній процес та робити впізнаваним бренд України в світі.
Від держави молодий, амбітний та цілеспрямований міністр, який ЗА зменшення податків для бізнесу.

Ну і про найцікавіше.

Податковий законопроєкт про Дія Сity №5376 рекомендовано ухвалити у другому читанні та в цілому.
Податковий законопроєкт передбачає:
•Для компаній, які платять ПНВК, перехідний період щодо обмеження на роботу з ФОП буде таким: до 2024 жодних обмежень не передбачено. З 2024 витрати на платників єдиного податку не повинні перевищувати 50%, а з 2025 — 20%.
•Рівень податкового навантаження на компанії-резиденти залишився незмінним: ПДФО — 5%, ЄСВ — 22% від мінімальної зарплати, військовий збір — 1,5%; можливість вибору корпоративного податку — ПнВК (9%) чи податок на прибуток (18%);
•Компанії отримають 0% податок на дохід фізосіб як дивіденди, які нараховані компанією-резидентом за умови їх виплати не частіше 1 разу на 2 роки; податкова знижка (з ПДФО) на суму інвестицій в українські стартапи.
•Резиденти Дія City, що залишаться на моделі сплати податку на прибуток на загальних підставах, та у яких річний ліміт доходу становить до 40 млн грн, матимуть можливість працювати з ФОП без обмежень на весь час дії спецрежиму.
Пільгове оподаткування на зарплати фахівців не обмежуватиметься за єдиним КВЕДом та буде розповсюджуватися на всіх працівників компанії. Умови Дія City будуть зафіксовані на 25 років і передбачатимуть податкові ставки, що є одними з найнижчих у Європі. Тож запуск спецрежиму стане новим етапом розвитку України як успішної цифрової держави.

Всі події

© 2019 - 2022 Адвокат Гур'єва Ольга. All Rights Reserved. Designed by B-LOOK
вул. Ярославська, 58. Пн.-Пт. з 7:00 до 8:00 та з 18:30 до 20:00, Сб. з 10:00 до 17:00